Witamy!

Internetowy sklep ogrodniczy, w którym znajdziesz cebule kwiatowe, kwiaty cebulowe, czyli innymi słowy kwiaty do ogrodu. Kwiaty ogrodowe wieloletnie to sposób na ożywienie Twojego ogrodowego azylu. Kwiaty rośliny ogrodowe zapewnią niesamowity urok ogrodu, a samym sobie zafundujemy odpoczynek i relaks. Lilie cebule to rodzaj bylin z rodziny liliowatych, które kupisz w lilie sklep. Liliowce sprzedaż obejmuje wiele odmian z liliowce cebule.

Grudzień 2017 Październik 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Grudzień 2016 Lipiec 2016 Czerwiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014

Bajeczne motywy na elewacji naszego domku

2017-12-06 | Maciej Wnuk

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz, elewacja, tynk

Domek jednorodzinny, w którym rezydujemy z całą rodziną, od zawsze był naszym marzeniem, które wreszcie się ziściło. Długi okres oczekiwania na wybudowanie naszego domu oraz rozmaite komplikacje rodzinne niestety umiejętnie odkładały w czasie realizację tego przedsięwzięcia, na które tak bardzo czekaliśmy. Gdy nasza upragniona sadyba powstała, pozostało nam się tylko przeprowadzić do niej. 
Pięknie urządzone mieszkanie w stylu industrialnym jest na pewno czymś nietuzinkowym, odpowiadającym naszej osobowości i charakterom. Po pewnym czasie mieszkania w domu stwierdziliśmy, że przydałoby się jednak nieco ocieplić nasz domek ze względu na bardzo srogą zimę jaką zapowiadali synoptycy w prognozach pogody. Zastosowane przez nas systemy dociepleń do tynków idealnie sprawdziły się w walce z mroźną zimą oraz nieprzychylnymi wiatrami, na które byliśmy narażeni ze względu na lokalizację, w której się znajdował nasz dom. 
Moja żona stwierdziła, że zechciałaby zmodernizować jeszcze nieco naszą elewację w domu i wpadła na nieoczekiwany pomysł, którego jednak poniekąd mogłem się po niej spodziewać, znając jej pomysłowość. Tynki dekoracyjne, które znalazła na jednej ze stron zajmujących się doradztwem w urządzaniu mieszkań wpadły jej w oko i postanowiła wykorzystać te rozwiązania w naszym życiu i życiu wszystkich naszych domowników. 
Były to konkretniej tynki mozaikowe, które prezentowały się nad wyraz okazale i dostojnie. Sam koszt takiego przedsięwzięcia jest niebagatelny, niemniej jednak zdecydowaliśmy się na jego realizację. Na razie jesteśmy dopiero w połowie naszej inwestycji, natomiast efekty, jakich doświadczyliśmy, są na tyle piorunujące, że warto było poświęcić na nie fundusze. Więcej o tynkach mozaikowych tutaj: http://becco.eu/produkty/produkt-1/tynk-mozaikowy

'

Zdjęcia naszego reportera
dom
ogród
dekoracja wnętrz
elewacja
tynk

Warto zobaczyć: