Witamy!

Internetowy sklep ogrodniczy, w którym znajdziesz cebule kwiatowe, kwiaty cebulowe, czyli innymi słowy kwiaty do ogrodu. Kwiaty ogrodowe wieloletnie to sposób na ożywienie Twojego ogrodowego azylu. Kwiaty rośliny ogrodowe zapewnią niesamowity urok ogrodu, a samym sobie zafundujemy odpoczynek i relaks. Lilie cebule to rodzaj bylin z rodziny liliowatych, które kupisz w lilie sklep. Liliowce sprzedaż obejmuje wiele odmian z liliowce cebule.

Grudzień 2017 Październik 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Grudzień 2016 Lipiec 2016 Czerwiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014

Moda na ogrody

2015-08-21 | Maciej Wnuk

frazy kluczowe: dom, ogród, dekoracja wnętrz

W kraju nad Wisłą w okresie ostatnich kilkunastu lat niezwykle dużą popularnością, głównie wśród naszych rodaków średnio i bardzo dobrze zarabiających, cieszą się przeróżnego typu usługi związane z projektowaniem i aranżowaniem zieleni w przydomowych ogrodach w Warszawie. Co roku coraz większa liczba Polaków wyprowadza się z tłocznych centrów miast i buduje własny dom na przedmieściach lub na wsi. Wielu z nich chciałoby przy okazji, oprócz pięknego architektonicznie budynku, zadbać również o jego obejście. Da się zauważyć, że ludziom zależy w dzisiejszych czasach na pozytywnej opinii wśród swoich sąsiadów i chciałoby stworzyć ogród nowoczesny jak i zarazem przyjazny dla rodziny. Na całe szczęście nie są to już te czasy, kiedy w polskich ogrodach i na podwórkach można było się natknąć na stare meble, zużyte opony czy połacie piasku i zniszczonego trawnika.

Nietrudno zatem o wniosek, że w dzisiejszych czasach niezwykle opłacalnym zajęciem jest projektowanie ogrodów i terenów zielonych. Jednak myli się ten, który myśli że tylko architekci zieleni korzystają z tej mody na ładne organizowanie przestrzeni przy domach. Każda z osób w zespole podejmującym się tego zadania, specjalizuje się w konkretnej dziedzinie. Oprócz normalnych fachowców od zieleni i profesjonalnych ogrodników do kompetencji których należy aranżacja terenów zielonych, są również elektrycy, budowlańcy, a także hydraulicy.

Wiadomo, że niestety nie wszyscy z nas mają na tyle duży budżet domowy, aby w swoim ogrodzie zasadzić drogie i egzotyczne drzewka, zbudować wielkie marmurowe fontanny oraz brukowane alejki. Na takie pełne przepychu ogrody pozwalają sobie jedynie Ci najbogatsi, politycy albo gwiazdy show biznesu. Nie znaczy to jednak że nic nie można zrobić za mniejszą kwotę. Za małe pieniądze również da się uporządkować rabatki i zasadzić nowe kwiaty, ładne krzewy i parę drzew oraz nawet samemu opracować ogólny projekt z oczkiem wodnym czy miejscem na grilla. To już wystarczy żeby poprawić estetykę naszego obejścia.

'

Zdjęcia naszego reportera
dom
ogród
dekoracja wnętrz

Warto zobaczyć: