Witamy!

Internetowy sklep ogrodniczy, w którym znajdziesz cebule kwiatowe, kwiaty cebulowe, czyli innymi słowy kwiaty do ogrodu. Kwiaty ogrodowe wieloletnie to sposób na ożywienie Twojego ogrodowego azylu. Kwiaty rośliny ogrodowe zapewnią niesamowity urok ogrodu, a samym sobie zafundujemy odpoczynek i relaks. Lilie cebule to rodzaj bylin z rodziny liliowatych, które kupisz w lilie sklep. Liliowce sprzedaż obejmuje wiele odmian z liliowce cebule.

Grudzień 2017 Październik 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Grudzień 2016 Lipiec 2016 Czerwiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014

Plany budowy domu

2017-04-09 | Sylwia Jarecka

frazy kluczowe: dom, usługi budowlane, budowa domu

Po kilku latach postanowiliśmy wybudować dom. Mieliśmy działkę, którą otrzymaliśmy w prezencie, zatem ten koszt nam odpadał. Jednak nie chcieliśmy zbytnio szaleć z pieniędzmi, dlatego uznaliśmy, że najlepiej będzie przejrzeć gotowe projekty domów tanich w budowie i ewentualnie wybrać coś, co będzie się w jakimś stopniu pokrywało z naszymi marzeniami.

Oczywiście na początku musieliśmy sprecyzować swoje oczekiwania, żeby odsiać te projekty, które nam nie pasowały. Potem szukaliśmy takich, które będą się mieściły w naszych możliwościach finansowych. Wreszcie, mając już określone priorytety, zaczęliśmy przeglądać i analizować gotowe projekty domów. Różnie z tym bywało. Mimo tego, że mieliśmy jakieś swoje wytyczne, nijak nie mogliśmy się porozumieć. Nie zdawaliśmy sobie też sprawy, że tych projektów jest całe mnóstwo i czasem różnią się one jakimś drobiazgiem. A w sumie o te detale najbardziej się kłóciliśmy, bo resztę mieliśmy podobnie określoną.

W końcu postanowiliśmy wybrać kilka projektów, które wzbudzały najmniejsze kontrowersje i rozpisać je, to znaczy metodą plusów i minusów wybrać coś konkretnego. Wybraliśmy zatem cztery gotowe projekty domów i każde z nas zabrało się do roboty, Uznaliśmy, że weźmiemy ten, przy którym nasze zapisy będą jak najbardziej zgodne. Tym bardziej, że w sumie naprawdę szło o drobiazgi i każde z nas było gotowe do jakichś ustępstw.

Pomysł może był i dobry, ale jego realizacja okazała się problemem. Żaden z projektów nie zdobył podobnej liczby plusów i minusów i wciąż byliśmy niezdecydowani. Pokazaliśmy więc te gotowe projekty domów naszym znajomym i poprosiliśmy ich o pomoc. Oni również byli w rozterce, ale mieli bardziej sprecyzowane oczekiwania i z ich pomocą wybraliśmy w końcu jeden projekt.


Natomiast trzy pozostałe gotowe projekty domów ( Andora A, Bol A oraz Bora Bora ) schowaliśmy głęboko do szuflady. Kto wie, może kiedyś postanowimy wybudować coś nowego i wtedy na pewno się nam przydadzą.

'

Zdjęcia naszego reportera
dom
usługi budowlane
budowa domu

Warto zobaczyć: