Witamy!

Internetowy sklep ogrodniczy, w którym znajdziesz cebule kwiatowe, kwiaty cebulowe, czyli innymi słowy kwiaty do ogrodu. Kwiaty ogrodowe wieloletnie to sposób na ożywienie Twojego ogrodowego azylu. Kwiaty rośliny ogrodowe zapewnią niesamowity urok ogrodu, a samym sobie zafundujemy odpoczynek i relaks. Lilie cebule to rodzaj bylin z rodziny liliowatych, które kupisz w lilie sklep. Liliowce sprzedaż obejmuje wiele odmian z liliowce cebule.

Grudzień 2017 Październik 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017 Grudzień 2016 Lipiec 2016 Czerwiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Sierpień 2015 Czerwiec 2015 Maj 2015 Kwiecień 2015 Luty 2015 Styczeń 2015 Październik 2014 Wrzesień 2014 Sierpień 2014

tereny zielone

Jak zaprojektować ogród marzeń?

2014-10-10 | Maciej Wnuk

frazy kluczowe: aranżacje ogrodów, ogród, projektowanie ogrodów, tereny zielone

(...) Piękny ogród jest niewątpliwie ozdobą każdego domu. Jednak jak go zaaranżować, aby zachwycić znajomych lub aby czuć się w nim swobodnie i móc odpocząć po ciężkim dniu pracy? Często dzisiaj przy kupnie domu przyszły gospodarz dostaje po prostu kawałek nagiego albo zapuszczonego terenu. Trudno wtedy zaprojektować ogród swoich marzeń. Jednak nie martw się! Na rynku dostępne są oferty wielu firm, które, kierując się Twoimi pragnieniami i wyobrażeniami, zaplanują Ci piękny ogród.Projektowanie ogrodów wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje na (...)

Profesjonalne aranżowanie ogrodów

2014-09-21 | Maciej Wnuk

frazy kluczowe: aranżacje ogrodów, ogród, projektowanie ogrodów, tereny zielone

(...) Projektowanie ogrodów jest zajęciem, które wykonywane jest przez specjalistów zatrudnionych w biurach projektowych. W nich zatrudnieni są fachowcy, którzy są do tego merytorycznie przygotowani. By nabyć taką wiedzę trzeba kilka lat poświęcić na studia na uczelniach technicznych.Najczęściej wybieranym kierunkiem, który pozwala potem znaleźć zatrudnienie w tej dziedzinie jest architektura krajobrazu. Ludzie, którzy mają do tego szczególne predyspozycje mogą tworzyć piękne ogrody, które będą cieszyły oczy każdego, (...)

Jak zaaranżować nowy ogród w Warszawie?

2014-08-21 | Barbara Lewczuk

frazy kluczowe: aranżacje ogrodów, ogród, projektowanie ogrodów, tereny zielone

(...) Każdy, kto posiada własny ogród zmierzył się z jego rearanżacją, albo dopiero stanie przed tym wyzwaniem. Aby cały proces nie przekroczył planowanego budżetu ani wyznaczonego czasu, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach, bez których zakładanie ogrodów może być bardzo trudne.Zanim udamy się do firmy, której specjalizacją jest projektowanie ogrodów warto samemu przygotować wstępny plan, na którym zaznaczymy atrakcje, jakie chcielibyśmy zamówić. Dotyczy to zarówno roślinności oraz abstrakcji, takich jak oczka wodne. Po tym (...)